Officium Consulare MMDCCLXII
From NovaRoma
(Difference between revisions)
m |
|||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| {{SmallCitizenBox | n=Publius Constantinus Placidus | id=5934 | text=Accensus Prov. Italia}} | | {{SmallCitizenBox | n=Publius Constantinus Placidus | id=5934 | text=Accensus Prov. Italia}} | ||
| − | | {{SmallCitizenBox | n=Marcus Lucretius Agricola | id=7619 | text=Accensus Prov. Asia | + | | {{SmallCitizenBox | n=Marcus Lucretius Agricola | id=7619 | text=Accensus Prov. Asia Ulterior}} |
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| {{SmallCitizenBox | n=Lucia Iulia Aquila| id=11530 | text=Accensa Prov. America Austrorientalis}} | | {{SmallCitizenBox | n=Lucia Iulia Aquila| id=11530 | text=Accensa Prov. America Austrorientalis}} | ||
Revision as of 00:36, 10 January 2009
Home | Latíné | Deutsch | Español | Français | Italiano | Magyar | Português | Română | Русский | English
⚜⚜⚜ Site Index - Key Pages ⚜⚜⚜














