LIST ARCHIVES : 2003 : MARTIVS : 13

2003-03-13
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Spurius Postumius Tubertus" <postumius@gmx.net> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"quintuscassiuscalvus" <richmal@attbi.com> [Nova-Roma] Re: The Eagle and New Subscriptions for THIS year.
"jlasalle" <jlasalle@sbcglobal.net> RE: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Barry Smith" <bsmith3121@msn.com> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"L. Sicinius Drusus" <lsicinius@yahoo.com> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] Military Items Update/NR Ring
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"scott dolleck" <billgatesson@hotmail.com> [Nova-Roma] test
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] Re: The Eagle and New Subscriptions for THIS year.
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
ames0826@cs.com Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Re: Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Livia Cornelia Hibernia" <lindaw@san.rr.com> [Nova-Roma] Re: Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"berrysmith77" <berrysmith77@yahoo.com> [Nova-Roma] Feel the fragrance of Love
"Franciscus Apulus Caesar" <sacro_barese_impero@libero.it> [Nova-Roma] Sink the enemy!
"Diana Moravia Aventina" <diana@pandora.be> [Nova-Roma] Feel the fragrance of Love
URCITANUS <urcitanus@terra.es> Re: [Nova-Roma] Welcome Honorable Julia Gladia Quintiliana!
URCITANUS <urcitanus@terra.es> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Diana Moravia Aventina" <diana@pandora.be> RE: [Nova-Roma] To the Tribunes of NR
URCITANUS <urcitanus@terra.es> Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
URCITANUS <urcitanus@terra.es> [Nova-Roma] A bit of help: TIPICALLY ROMANS DESIGNS
"Stephen Gallagher" <spqr753@msn.com> Re: [Nova-Roma] To the Tribunes of NR
caiustarquitius@gmx.de Re: [Nova-Roma] Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
jmath669642reng@webtv.net [Nova-Roma] Rings
qfabiusmaxmi@aol.com Re: [Nova-Roma] A bit of help: TYPICALLY ROMAN DESIGNS
"jlasalle" <jlasalle@sbcglobal.net> RE: [Nova-Roma] Feel the fragrance of Love
"jlasalle" <jlasalle@sbcglobal.net> RE: [Nova-Roma] A bit of help: TYPICALLY ROMAN DESIGNS
Christopher Mortimer <zhonuusa@yahoo.com> Re: [Nova-Roma] Joint declaration of the Consules: The neutrality of Nova Roma
"aerdensrw" <aerdensrw@yahoo.com> [Nova-Roma] Neutrality Proclamation
Octavius Giraldo-Vay <octavius@octavius-jewelrydesign.com> Re: [Nova-Roma] Re: Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
"Gnaeus Salix Astur" <salixastur@yahoo.es> [Nova-Roma] Re: Annulus - Roman rings - Nova Roman Rings
Gnaeus Marius <gnmariusasia@yahoo.com> [Nova-Roma] Fwd: Open Letter from Imperium Romanorum
"L. Cornelius Sulla" <alexious@earthlink.net> Re: [Nova-Roma] Fwd: Open Letter from Imperium Romanorum
Gnaeus Marius <gnmariusasia@yahoo.com> Re: [Nova-Roma] Fwd: Open Letter from Imperium Romanorum
Fortunatus <labienus@novaroma.org> Re: [Nova-Roma] Fwd: Open Letter from Imperium Romanorum